Tek Seans Diş Hekimliği

Tek Seans Diş Hekimliği

TEK SEANS DİŞ HEKİMLİĞİ

Tek Seans Diş Hekimliği Nedir?Tek seans diş hekimliği hasta ile diş hekiminin tek randevuda tüm diş tedavisini bitirebilmesi demektir. Geleneksel tedavilerde çok basit işlemler olmadığı takdirde, tedavinin tek seansta bitirilebilmesi çok zordur.  Genel kontrol, tek bir dolgu ve benzeri uygulamalar hekimin inisiyatifine bağlı olarak tek bir günde bitebilir. Ancak Tek seans diş hekimliği uygulamaların da bu durum bütün işlemler için bir gün yeterlidir. 


Tek Seans Diş Hekimliği

TEK SEANS DİŞ HEKİMLİĞİ

Tek seans diş hekimliği hasta ile diş hekiminin tek randevuda tüm diş tedavisini bitirebilmesi demektir. Geleneksel tedavilerde bir çok tedavide tek seansta dişlerinin yapılması çok zordur.  Bu hem zaman maliyeti açısından hem hekim hem de hasta için daha külfetlidir. Geleneksel yöntemde kron yapımı ile tek seansta yapılacak adımları karşılaştırdığımızda dijital diş hekimliğinde zaman maliyeti çok daha az ve uygundur.İşlerin kolay ve çabuk virmesi hastalar için inaılmaz bir konfor sağlar.

Tek seans da diş hekimliği, gelişen bilgisayar yöntemleri ile bütünleşik hale gelmiştir. Gelişen yazılım teknolojisi gelişen malzeme yeterlilikleri ile ilerlemektedir.

Tek Seansta Diş Yaptırmanın Avantajları

 1. Ağızın içine giren bir ölçü malzemesi ile karşılaşmazsınız.
 2. Kullanılan malzeme metal olmadığı için herhangi bir allerik durum olmaz
 3. Metal içiremediğinden estetik değeri  yüksektir
 4. Tek randevuda bittiği  zaman maliyeti minimumdur
 5. Tasarımı dijital hassasiyetle yapıldığından daha gerçekçidir.
 6. Dayanıklığı yüksektir
 7. Diş eti uyumu mükemmeldir
 8. Daha az zaman gittiği için en iyi tasarrufu sağlarsınız

TEK SEASTA NELER YAPABİLİRSİNİZ.

 1. Tek kron
 2. Lamina 
 3. Post kron 
 4. 3 üye Köprü
 5. İmplant üstü protezler

 

S.S.S Bulunamadı

Hakkımızda

Yeni Bir Diş Yeni Bir Gülüş

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından  Sancaktepe’de kurulmuştur. Yenidiş Ağız ve diş sağlığı merkezi modern ortamda diş hekimliği ameliyathanesi , cad cam ve tomografi gibi  diş hekimliğinin özel ve geleneksel alanında tedavi hizmetleri sunmaktadır.

TC.Sağlık bakanlığı ,tarafından  onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Diş hekimliğinin alışıla gelmiş geleneksel tedavilerinin yanı sıra , dijital diş hekimliği, tek seans diş hekimliği ve estetik diş hekimliği alanlarında da yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin için de tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonlar steril bir ortamda yapılmasını sağlar. Bu bizlere ve hastalarımıza tam steril bir ortamda yapılan cerrahi operasyon ve diş ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak implant ve cerrahi tedavilerimizin başarısını  hastalarımızın memnuiyetini ve konforunu arttırır. Ayrıca diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksin imli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünitemizi kullanmaktayız.

Ağız ve diş sağlığı Merkezimizde yaptığımız protezlerin ürünün kalite kontrolünü sağlayarak diş restorasyonlarını en iyi ve hızlı şekilde hazırlamak için kendi bünyemizde diş laboratuvarı bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı hastalarımızın daha hızlı ve konforlu ve kontrollü şekilde diş tedavilerinin en iyi şekilde yapılması için uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Merkezimizin, gülümseme tasarım yazılımı, klinik içi sirona  CAD / CAM 3 boyutlu görünteleme ve üretim, 3D Tomografi ve yumuşak doku lazerlerini yanı sıra. merkezinde, hastalara restoratif diş hekimliği, Cerrahi tedaviler, Diş İmplantları, Sinüs Kaldırma ve Kemik Greftleme gibi daha karmaşık prosedürlerde uygulayan cerrahi protokolleri uygulayan tecrübeli cerrahi ekibimizin yanında çocuk sağlığını , pedodontistler  diş hekimliğinin tüm uzmanlık oluşturmuş dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkarak hekim diş hekimleri ve uzman hekimler bulunur.

Devamını Oku