Kurumsal

Vizyon

Dünyamızda gelişen diş hekimliği teknolojisi  güncel bilgiler ışığında diş hekimliğinin her alanında moden ve hızlı..

Misyon

Misyonumuz; Merkezimizde uzman ve deneyimli  hekimlerimiz ile hastalarımızın  ağız ve diş sağlığı ile konul..

Organizasyon Şeması

Anlaşmalı Kurumlar

HALK BANKASI-ZİRAAT BANKASI -YAPIKREDİ BANKASI

Kalite Yönetimi

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm teknik donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından  Sancaktepe’de kurulmuştur.

Yenidiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi diş hekimliğinin her alanında hizmet verdiği gibi  modern ortamında, cad cam ve tomografi gibi yeni teknolojiler ve diş hekimliği ameliyathanesi  ile de kişiye özel tedavi hizmetleri de sunmaktadır.

TC. Sağlık bakanlığı ,tarafından  onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin için de , diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksinimli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünite birimi bulunmaktadır.

Tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonların implant tedavisini  steril bir ortamda yapılmasını sağlar.Hastalarımıza tam steril bir ortamda yapılan tün cerrahi operasyon ve ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak implant ve cerrahi tedavilerimizin başarısını ve  hastalarımızın memnuniyetini, konforunu arttırır.Ağız ve diş sağlığı Merkezimizde yaptığımız protezlerin ürünün kalite kontrolünü sağlayarak diş restorasyonlarını en iyi ve hızlı şekilde hazırlamak için kendi bünyemizde diş laboratuvarı bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı hastalarımızın daha hızlı ve konforlu ve kontrollü şekilde diş tedavilerinin en iyi şekilde yapılması için uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Merkezimizin, gülümseme tasarım yazılımı, klinik içi sirona  CAD / CAM 3 boyutlu görüntüleme ve üretim, 3D Tomografi ve yumuşak doku lazerlerini yanı sıra. merkezinde, diş hekimliğinin tüm uzmanlık oluşturmuş dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkaran diş hekimleri ve uzman hekimler bulunur.

Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Bilgi Al