E-max Dental Kronlar

E-max Dental Kronlar

E-MAX KRONLAR

Dolgu yapılamayacak derecede aşırı çürük, renklenme olmuş ve  hasarlı dişleri komple bir şekilde çevreleyerek kaplamak amacıyla yada az sayıda diş eksikliği durumunda komşu destek dişlerin küçültülmesiyle köprü şeklinde yapılan diş kaplama uygulamasıdır. Dental kronlar sadece tedavi amacı için kullanılmazlar. Bazı durumlarda kişi, dişlerinin formundan ve  renginden estetik olarak memnun olmayabilir. Bu durumlarda kozmetik olarak, gülümsemenin farklı ve güzel bir yapıda olması için gülüş tasarımı yapılarak da estetik amaçlı uygulanır. 


E-max Dental Kronlar

E-max kronlar

E-max kronlar, yapısal özelliğinden dolayı renk ve tasarım kolaylığı sayesinde; estetik ve dayanımda öncelikli seçeneklerdendir. Diş eti uyumları çok iyidir. E-max malzemesi metal veya zirkon destekli porselen kronlarda olduğu gibi bir destek malzemesine ihtiyaç duymaz. Klasik yöntem kaplamadaki porselen yerine lityum silikat esaslı E-max malzemesi kullanılır.

Bu malzeme, anti alerjik oluşunun yanında iyi boyanma özelliği ve 0,3 mm kadar incelik sağlanabilmesi avantajlarıyla estetikte çok büyük fayda sağlar. Dijital gülüş tasarımı ile kişiye özel tasarladığımız  E-max kronlar gülüşünüzü istediğiniz forma çevirerek yüzünüzü tamamıyla çok estetik yönde değiştirir. Kliniğimizde işinde uzmanlaşmış teknisyen desteğiyle diş hekimleri tarafından, sizin için en güzel görünümü yakalayarak en doğal formda ve istediğiniz renkte kronlar uyguluyoruz.

Tasarımın tüm aşamalarında sizin beğeninizi ve isteklerinizi dikkate alarak ilerliyoruz. Kliniğimizde mevcut Cad-Cam CEREC (bilgisayar destekli tasarım & bilgisayar destekli üretim) sayesinde iç bünyemizdeki laboratuvar ile teknisyen atölyesinde ve yolda kaybedilen zamandan kazanarak daha hızlı çalışıyoruz. Tüm bu aşamaları sizlerle birlikte yapıyoruz ve her aşamada sizin beğeninizi ve isteklerinizi dikkate alıyoruz.

 

 

S.S.S Bulunamadı

Hakkımızda

Yeni Bir Diş Yeni Bir Gülüş

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından  Sancaktepe’de kurulmuştur. Yenidiş Ağız ve diş sağlığı merkezi modern ortamda diş hekimliği ameliyathanesi , cad cam ve tomografi gibi  diş hekimliğinin özel ve geleneksel alanında tedavi hizmetleri sunmaktadır.

TC.Sağlık bakanlığı ,tarafından  onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Diş hekimliğinin alışıla gelmiş geleneksel tedavilerinin yanı sıra , dijital diş hekimliği, tek seans diş hekimliği ve estetik diş hekimliği alanlarında da yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin için de tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonlar steril bir ortamda yapılmasını sağlar. Bu bizlere ve hastalarımıza tam steril bir ortamda yapılan cerrahi operasyon ve diş ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak implant ve cerrahi tedavilerimizin başarısını  hastalarımızın memnuiyetini ve konforunu arttırır. Ayrıca diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksin imli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünitemizi kullanmaktayız.

Ağız ve diş sağlığı Merkezimizde yaptığımız protezlerin ürünün kalite kontrolünü sağlayarak diş restorasyonlarını en iyi ve hızlı şekilde hazırlamak için kendi bünyemizde diş laboratuvarı bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı hastalarımızın daha hızlı ve konforlu ve kontrollü şekilde diş tedavilerinin en iyi şekilde yapılması için uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Merkezimizin, gülümseme tasarım yazılımı, klinik içi sirona  CAD / CAM 3 boyutlu görünteleme ve üretim, 3D Tomografi ve yumuşak doku lazerlerini yanı sıra. merkezinde, hastalara restoratif diş hekimliği, Cerrahi tedaviler, Diş İmplantları, Sinüs Kaldırma ve Kemik Greftleme gibi daha karmaşık prosedürlerde uygulayan cerrahi protokolleri uygulayan tecrübeli cerrahi ekibimizin yanında çocuk sağlığını , pedodontistler  diş hekimliğinin tüm uzmanlık oluşturmuş dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkarak hekim diş hekimleri ve uzman hekimler bulunur.

Devamını Oku