Covid-19 Hasta Tedavi Protokolu

Hasta Tedavi Protokolu

Sayın hastalarımız, bu süreçte ülke ve kişisel olarak ciddi bir sınavdan geçiyoruz. Tüm otoriteler bu hastalığın atlatmanın en kolay önlem almaktan geçtiğini söylüyorlar. Hem sizin hem de tüm çevreniz için gerekli kurallara titizlikle uymak zorundayız. Ancak bu şekilde hepimiz korunabiliriz .merkezimize gelirken ve geldikten sonra uymanız gereken kuralları bir kez daha gözden geçirmek istedik.

Covid-19 Hasta Tedavi Protokolu

 

YENİDİŞ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

COVİD 19 HASTA BAKIM PROTOKOLÜ

 

Sayın hastalarımız, bu süreçte ülke ve kişisel olarak ciddi bir sınavdan geçiyoruz. Tüm otoriteler bu hastalığın atlatmanın en kolay önlem almaktan geçtiğini söylüyorlar. Hem sizin hem de tüm çevreniz için gerekli kurallara titizlikle uymak zorundayız. Ancak bu şekilde hepimiz korunabiliriz .merkezimize gelirken ve geldikten sonra uymanız gereken kuralları bir kez daha gözden geçirmek istedik.

 1. Randevunuza saatinde geliniz.
 2. Kliniğe mutlaka maskeniz ile geliniz .Gelirken mümkün olduğu kadar az yerle temas ediniz.
 3. Geldiğinizde sizi kapıda el dezenfektanı ile ellerinizi ovuşturun. Ve ellerinize eldiven giyiniz.
 4. Geldiğinizde ateşiniz ölçülecektir. Eğer ateşiniz 37 derecenin üstünde is en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir.
 5. Bekleme salonundaki koltuklar mümkün olduğunca az sayıda olmalı (en fazla 2-3) ve aralarında en az 1,5 metre aralık olmalıdır. Değilse lütfen görevliyi uyarınız.
 6. Covid-19 geçirmiş seniz mutlaka görevlileri uyarınız. Hasta kayıtları, onam formları muayene odasındadoldurunuz.
 7. Covid-19 dan dolayı, Çay kahve ikram edemediğimiz için özür dileriz.
 8. Görevli hemşire sizi karşılayacak sizin tedavinizden sorumlu olacaktır. Sizleri yönlendirecektir.
 9. Covid19 geçirmişseniz lütfen formları doldururken uyarınız.
 10. Tedaviniz bittikten sonra eldiven maske ve galoşları çöp kutusuna atınız.
 11. Tedaviye başlamadan önce mutlaka ağız gargarası yapmanız gerekir.
 12. Muayene odasında tedavi bilgilendirmesi yerine sosyal mesafeyi koruyan durmada olan görüşme odasını tercih ediniz.
 13. Yanınızda getirdiğiniz çantanızı ve özel eşyanızı poşete koydurunuz.

 

Bu kurallar sizin ve bizim için gereklidir .Kurallara uyduluğumuzda hem bizim hem de sevdiklerinizin sağlığını korumuş oluyorsunuz.

S.S.S Bulunamadı

Hakkımızda

Yeni Bir Diş Yeni Bir Gülüş

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından  Sancaktepe’de kurulmuştur. Yenidiş Ağız ve diş sağlığı merkezi modern ortamda diş hekimliği ameliyathanesi , cad cam ve tomografi gibi  diş hekimliğinin özel ve geleneksel alanında tedavi hizmetleri sunmaktadır.

TC.Sağlık bakanlığı ,tarafından  onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Diş hekimliğinin alışıla gelmiş geleneksel tedavilerinin yanı sıra , dijital diş hekimliği, tek seans diş hekimliği ve estetik diş hekimliği alanlarında da yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin için de tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonlar steril bir ortamda yapılmasını sağlar. Bu bizlere ve hastalarımıza tam steril bir ortamda yapılan cerrahi operasyon ve diş ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak implant ve cerrahi tedavilerimizin başarısını  hastalarımızın memnuiyetini ve konforunu arttırır. Ayrıca diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksin imli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünitemizi kullanmaktayız.

Ağız ve diş sağlığı Merkezimizde yaptığımız protezlerin ürünün kalite kontrolünü sağlayarak diş restorasyonlarını en iyi ve hızlı şekilde hazırlamak için kendi bünyemizde diş laboratuvarı bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı hastalarımızın daha hızlı ve konforlu ve kontrollü şekilde diş tedavilerinin en iyi şekilde yapılması için uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Merkezimizin, gülümseme tasarım yazılımı, klinik içi sirona  CAD / CAM 3 boyutlu görünteleme ve üretim, 3D Tomografi ve yumuşak doku lazerlerini yanı sıra. merkezinde, hastalara restoratif diş hekimliği, Cerrahi tedaviler, Diş İmplantları, Sinüs Kaldırma ve Kemik Greftleme gibi daha karmaşık prosedürlerde uygulayan cerrahi protokolleri uygulayan tecrübeli cerrahi ekibimizin yanında çocuk sağlığını , pedodontistler  diş hekimliğinin tüm uzmanlık oluşturmuş dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkarak hekim diş hekimleri ve uzman hekimler bulunur.

Devamını Oku