2021 implant fiyatları

dental implant fiyatları


2021 implant fiyatları

2021 diş implant fiyatları nedir ? 

İmplant çene kemiğe yerleştiren dişleri en iyi taklit edebilen bir protezdir. Dişe uygulanan implantlar marka ve yapım aşamalarına göre farklılıklar göstermektedir. İmplant fiyatları yapılan implantı yaptırdığınız yere göre de değişebilir.

2021 yılında implant fiyatlarında anlamlı bir değişiklik olması muhtemeldir. İmplant yaptırmak için bir çok yolumuz vardır, bunlardan biri SSK hastanelerde yaptırmaktır. SSK da yapılan implantlar o kurumun ihale sonuçları ile ilgilidir. bu durumda burada yapılacak implantlar kurumdan kuruma değişir.

Üniversitelerde yapılan implantlarda aynı durum vardır. Kişilerin mali durumuna göre üniversite hastanelerine değişik fiyatlar sunulmaktadır. İmplant fiyatlarını genelde ortalama TDB (Türk Dişhekimliği Birliği) belirlediği fiyatlar gösterir. Özel kurumlarda yapılan fiyatlanma kişi ve kuruma göre değişsede fiyat gruplaması A grubu İmplant var  strauman, nobel, Astra gibi implant gurupları 700 eurodan başlar.

Bu implant fiyatları 2021 yılında da değişken kurlara göre tl bazında artışlar olması doğaldır. B grubu olarak adlandırılacak bego, trias gibi gruptaki implant ise 450 eurodan başlar. C gurubu olarak adlandıracağımız implantlar ise 300 euronun altındaki implantlardır.Diş implant fiyatları 2021 de ki kurdan etkilenerek gene cep yakacağı muhakkaktır.   

S.S.S Bulunamadı

Hakkımızda

Yeni Bir Diş Yeni Bir Gülüş

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından  Sancaktepe’de kurulmuştur. Yenidiş Ağız ve diş sağlığı merkezi modern ortamda diş hekimliği ameliyathanesi , cad cam ve tomografi gibi  diş hekimliğinin özel ve geleneksel alanında tedavi hizmetleri sunmaktadır.

TC.Sağlık bakanlığı ,tarafından  onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Diş hekimliğinin alışıla gelmiş geleneksel tedavilerinin yanı sıra , dijital diş hekimliği, tek seans diş hekimliği ve estetik diş hekimliği alanlarında da yoğun çalışmalar yapılmaktadır. Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin için de tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonlar steril bir ortamda yapılmasını sağlar. Bu bizlere ve hastalarımıza tam steril bir ortamda yapılan cerrahi operasyon ve diş ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak implant ve cerrahi tedavilerimizin başarısını  hastalarımızın memnuiyetini ve konforunu arttırır. Ayrıca diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksin imli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünitemizi kullanmaktayız.

Ağız ve diş sağlığı Merkezimizde yaptığımız protezlerin ürünün kalite kontrolünü sağlayarak diş restorasyonlarını en iyi ve hızlı şekilde hazırlamak için kendi bünyemizde diş laboratuvarı bulunmaktadır. Özellikle yurtdışı hastalarımızın daha hızlı ve konforlu ve kontrollü şekilde diş tedavilerinin en iyi şekilde yapılması için uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Merkezimizin, gülümseme tasarım yazılımı, klinik içi sirona  CAD / CAM 3 boyutlu görünteleme ve üretim, 3D Tomografi ve yumuşak doku lazerlerini yanı sıra. merkezinde, hastalara restoratif diş hekimliği, Cerrahi tedaviler, Diş İmplantları, Sinüs Kaldırma ve Kemik Greftleme gibi daha karmaşık prosedürlerde uygulayan cerrahi protokolleri uygulayan tecrübeli cerrahi ekibimizin yanında çocuk sağlığını , pedodontistler  diş hekimliğinin tüm uzmanlık oluşturmuş dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkarak hekim diş hekimleri ve uzman hekimler bulunur.

Devamını Oku